SY89532LHH-TR
- Part Number:
- SY89532LHH-TR
- Manufacturer:
- Microchip Technology
- Description:
- IC CLK/FREQ SYNTH 64TQFP
- Number of stock:
- 5832 pcs
- Lead Free Status / RoHS Status:
- ROHS3 Compliant
Introduction
We can supply SY89532LHH-TR, use the request quote form to request SY89532LHH-TR pirce and lead time.XXX.com a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY89532LHH-TR.The price and lead time for SY89532LHH-TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY89532LHH-TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Specifications
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
|---|---|
| Type: | Clock/Frequency Synthesizer |
| Supplier Device Package: | 64-TQFP-EP (10x10) |
| Series: | Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output: | 1:13 |
| Package / Case: | 64-TQFP Exposed Pad |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| PLL: | Yes |
| Output: | LVPECL |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Input: | Crystal |
| Frequency - Max: | 500MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Base Product Number: | SY89532 |
| Email: | sales@hkexcellent.com |
Latest News
- NASA selects BAE for ACX in GeoXO constellation
- Sponsored content: Extended assortment of Mean Well products
- Radiation-tolerant 50W dc-dc converters for space
- Distance sensors work up to 538°C and 5,000psi.
- 1kW harsh environment PSU sealed to IP65
- Microchip ups security in its IoT MCUs
- Sony enables Camera Remote Command through ISO-PTP
- Silicon Labs crafts wireless MCUs for harvested power
- Remote head torque sensors are accurate to ±0.1%
- Atom x7000RE on VME
- Embedded World: Atom x7000RE edge AI servers
- Embedded World: Atom x7000RE SMARC processor modules for industry
