LMX2531LQ1515E/NOPB
- Part Number:
- LMX2531LQ1515E/NOPB
- Manufacturer:
- N/A
- Description:
- IC FREQ SYNTH 36WQFN
- Number of stock:
- 7740 pcs
- Lead Free Status / RoHS Status:
- ROHS3 Compliant
- Data sheet:
Introduction
We can supply LMX2531LQ1515E/NOPB, use the request quote form to request LMX2531LQ1515E/NOPB pirce and lead time.XXX.com a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LMX2531LQ1515E/NOPB.The price and lead time for LMX2531LQ1515E/NOPB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LMX2531LQ1515E/NOPB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Specifications
| Voltage - Supply: | 2.8V ~ 3.2V |
|---|---|
| Type: | Frequency Synthesizer (RF) |
| Supplier Device Package: | 36-WQFN (6x6) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:2 |
| Package / Case: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| PLL: | Yes |
| Output: | CMOS |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 1.58GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Product Number: | LMX2531 |
| Email: | sales@hkexcellent.com |
Latest News
- NASA selects BAE for ACX in GeoXO constellation
- Sponsored content: Extended assortment of Mean Well products
- Radiation-tolerant 50W dc-dc converters for space
- Distance sensors work up to 538°C and 5,000psi.
- 1kW harsh environment PSU sealed to IP65
- Microchip ups security in its IoT MCUs
- Sony enables Camera Remote Command through ISO-PTP
- Silicon Labs crafts wireless MCUs for harvested power
- Remote head torque sensors are accurate to ±0.1%
- Atom x7000RE on VME
- Embedded World: Atom x7000RE edge AI servers
- Embedded World: Atom x7000RE SMARC processor modules for industry