ISPPAC-CLK5620V-01TN100I
- Part Number:
- ISPPAC-CLK5620V-01TN100I
- Manufacturer:
- Lattice Semiconductor Corporation
- Description:
- IC CLK GEN FANOUT BUFFER 100TQFP
- Number of stock:
- 4813 pcs
- Lead Free Status / RoHS Status:
- ROHS3 Compliant
Introduction
We can supply ISPPAC-CLK5620V-01TN100I, use the request quote form to request ISPPAC-CLK5620V-01TN100I pirce and lead time.XXX.com a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ISPPAC-CLK5620V-01TN100I.The price and lead time for ISPPAC-CLK5620V-01TN100I depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ISPPAC-CLK5620V-01TN100I.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Specifications
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 100-TQFP (14x14) |
| Series: | ispClock™ |
| Ratio - Input:Output: | 2:20 |
| Package / Case: | 100-LQFP |
| Package: | Tray |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Input: | HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Frequency - Max: | 320MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Product Number: | ISPPAC-CLK5620 |
| Email: | sales@hkexcellent.com |
Latest News
- NASA selects BAE for ACX in GeoXO constellation
- Sponsored content: Extended assortment of Mean Well products
- Radiation-tolerant 50W dc-dc converters for space
- Distance sensors work up to 538°C and 5,000psi.
- 1kW harsh environment PSU sealed to IP65
- Microchip ups security in its IoT MCUs
- Sony enables Camera Remote Command through ISO-PTP
- Silicon Labs crafts wireless MCUs for harvested power
- Remote head torque sensors are accurate to ±0.1%
- Atom x7000RE on VME
- Embedded World: Atom x7000RE edge AI servers
- Embedded World: Atom x7000RE SMARC processor modules for industry