8N3D001EG-0045CDI
- Part Number:
- 8N3D001EG-0045CDI
- Manufacturer:
- Renesas Electronics America Inc
- Description:
- IC OSC CLOCK DUAL FREQ 10CLCC
- Number of stock:
- 6045 pcs
- Lead Free Status / RoHS Status:
- RoHS non-compliant
Introduction
We can supply 8N3D001EG-0045CDI, use the request quote form to request 8N3D001EG-0045CDI pirce and lead time.XXX.com a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 8N3D001EG-0045CDI.The price and lead time for 8N3D001EG-0045CDI depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 8N3D001EG-0045CDI.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Specifications
| Voltage - Supply: | 3.135V ~ 3.465V |
|---|---|
| Type: | Clock Oscillator |
| Supplier Device Package: | 10-CLCC (7x5) |
| Series: | FemtoClock® NG |
| Package / Case: | 10-CLCC |
| Package: | Tray |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Frequency: | 100MHz, 125MHz |
| Current - Supply: | 140 mA |
| Count: | - |
| Base Product Number: | 8N3D001 |
| Email: | sales@hkexcellent.com |
Latest News
- NASA selects BAE for ACX in GeoXO constellation
- Sponsored content: Extended assortment of Mean Well products
- Radiation-tolerant 50W dc-dc converters for space
- Distance sensors work up to 538°C and 5,000psi.
- 1kW harsh environment PSU sealed to IP65
- Microchip ups security in its IoT MCUs
- Sony enables Camera Remote Command through ISO-PTP
- Silicon Labs crafts wireless MCUs for harvested power
- Remote head torque sensors are accurate to ±0.1%
- Atom x7000RE on VME
- Embedded World: Atom x7000RE edge AI servers
- Embedded World: Atom x7000RE SMARC processor modules for industry