3341-56
- Part Number:
- 3341-56
- Manufacturer:
- pSemi
- Description:
- IC PLL INTEGER-N 3GHZ 20QFN
- Number of stock:
- 5093 pcs
- Data sheet:
- 3341-56.pdf
Introduction
We can supply 3341-56, use the request quote form to request 3341-56 pirce and lead time.XXX.com a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 3341-56.The price and lead time for 3341-56 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 3341-56.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Specifications
| Voltage - Supply: | 2.85V ~ 3.15V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 20-QFN (4x4) |
| Series: | UltraCMOS® |
| Ratio - Input:Output: | 1:1 |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| PLL: | Yes |
| Output: | Clock |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Main Purpose: | SONET/SDH, RF instrumentation systems, Wireless base stations |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 3GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/No |
| Email: | sales@hkexcellent.com |
Latest News
- NASA selects BAE for ACX in GeoXO constellation
- Sponsored content: Extended assortment of Mean Well products
- Radiation-tolerant 50W dc-dc converters for space
- Distance sensors work up to 538°C and 5,000psi.
- 1kW harsh environment PSU sealed to IP65
- Microchip ups security in its IoT MCUs
- Sony enables Camera Remote Command through ISO-PTP
- Silicon Labs crafts wireless MCUs for harvested power
- Remote head torque sensors are accurate to ±0.1%
- Atom x7000RE on VME
- Embedded World: Atom x7000RE edge AI servers
- Embedded World: Atom x7000RE SMARC processor modules for industry